Veikiame nauju vardu „Lexem“

Nuo šių metų spalio mėnesio mes veikiame nauju vardu „Lexem“. Mums šis pokytis reiškia komandos brandą, kurios pasiekėme po dešimtmečio veiklos.

Užaugome, išgryninome vertybes ir suformavome nuolatinių klientų ratą. Visa tai mus paskatino atsinaujinti, užtvirtinant esminius veiklos principus ir suformuojant pamatus tolesnei plėtrai.

Kertinės mūsų komandos vertybės – individualus požiūris ir dėmesys kiekvienam klientui, profesionalumas ir teikiamų paslaugų kokybė. Mes tai ne tik pažadame, bet ir įgyvendiname. Klientų ir kolegų pasitikėjimą pelnėme nevienadieniais sprendimais, tad šiais principais vadovausimės ir toliau.

Rūpinsimės ilgalaike klientų verslo sėkme pagrindinėse mūsų kompetencijos srityse – ginčų sprendimo, teisinės ekspertizės, tarptautinio bylinėjimosi, profesinės ir vadovų civilinės atsakomybės ir e. skolų išieškojimo:

  • Ginčų sprendime atstovaujame verslui ir privatiems asmenims. „Lexem“ klientų sėkmę teismo salėse lemia individualus teisininkų dėmesys kliento problemai ir ryžtas imtis nestandartinių sprendimų. Teisininkai nemažai patirties sukaupė konsultuodami užsienio elementą turinčiose bylose, kai tenka įgyvendinti užsienyje priimtą sprendimą ar ginčo objektas yra ne Lietuvoje.
  • Kita išskirtinė „Lexem“ teisininkų kompetencijos sritis – tai ekspertinės paslaugos, teikiant specializuotas teisines išvadas, kurias sudaro sudėtingų situacijų vertinimas bei rekomendacijos. „Lexem“ komandos nariai teikia nepriklausomas ekspertines išvadas projektuose, susijusiuose su įvairiais Europos Sąjungos ir tarptautiniais procesais bei sudėtingose kompleksinių žinių reikalaujančiose bylose.
  • „Lexem“ komanda specialiai Lietuvos rinkai sukūrė ir per kelerius metus ištobulino novatorišką verslo skolų išieškojimo metodą elektroninėmis priemonėmis. Automatizuotas skolų išieškojimas, kai visus procesus atlieka „Lexem“ specialistai be vidinių įmonių resursų įsitraukimo, leidžia verslui išvengti neprognozuojamų išlaidų dėl skolų priteisimo. Vos per kelerius metus mūsų komanda elektroniniu būdu sėkmingai užbaigė virš 8 tūkstančių skolų priteisimo bylų.
  • Greta šių paslaugų „Lexem“ komanda teikia viešųjų pirkimų teisės paslaugas perkančiosioms organizacijoms ir tiekėjams, verslo steigimo ir administravimo paslaugas, darbo teisės konsultacijas, sėkmingai dalyvauja viešo ir privataus sektorių partnerystės projektuose.

Tad keičiasi mūsų pavadinimas, o veiklos principai ir komanda išlieka nepakitę. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų pasitikėjimą, kuris padeda mums augti ir tobulėti.