Advokatų profesinė bendrija LEXEM >

 • Turime 10 metų patirtį Lietuvoje ir užsienyje

  Per beveik dešimt metų savo sričių profesionalus, turinčius ilgametę ir įvairiapusę teisinio darbo patirtį, sujungusi LEXEM, išaugo į sėkmingai veikiančią, Lietuvos ir užsienio klientams Lietuvoje bei užsienyje atstovaujančią advokatų profesinę bendriją. Nuoširdžiu darbu, profesionalumu, patikimumu mūsų profesinė bendrija pelnė Klientų pasitikėjimą bei kolegų pripažinimą.

  Dirbame Jums ir Jūsų verslui

  Į mus kreipiasi ir paprastas žmogus, ir pradedantis verslininkas, ir sėkmingus verslus jau daugelį metų valdančios įmonės, ir kolegos – kitų sričių teisininkai, ir valstybės įmonės. Siekdami maksimaliai atliepti Klientų poreikius, bendradarbiaujame ir turime partnerius visoje Lietuvoje: kolegas notarus, antstolius, taip pat patikimus kolegas daugelyje užsienio valstybių. Savo veikloje esame sukūrę ir įdiegę ne vieną inovatyvią e-sistemą, leidžiančią paslaugas Klientams suteikti efektyviai, operatyviai bei ekonomiškai.

  Skiriame profesionalių teisininkų asmeninį dėmesį klientui

  Manome, jog prie mūsų sėkmės prisideda ir tai, kad imamės atlikti tik tuos darbus, kuriuos, neabejojame, atliksime geriausiai. Mūsų komanda suformuota taip, kad su kiekvienu Klientu, kartu su kitais atitinkamos teisės srities specialistais, visuomet asmeniškai dirba bent vienas LEXEM advokatas-partneris. Visi ir kiekvienas komandos narys  dirba Kliento naudai, pasitelkdamas savo patirtį ir kompetencijas.  Mūsų tikslas suteikti teisines paslaugas ir pasiekti Kliento pageidaujamų rezultatų taip kokybiškai ir efektyviai, kad, prireikus, Klientas neabejodamas grįžtų  ir nedvejodamas mus rekomenduotų kitiems. Tai pasiekti ir kasdien augti mums leidžia mūsų profesionalumas, inovatyvių sprendimų pritaikymas kasdieninėse teisinėse paslaugose ir asmeninis dėmesys kiekvienam Klientui.

 • Mūsų vertybės:

  Daryk tik tai, ką išmanai geriausiai.

  Skirk asmeninį dėmesį kiekvienam Klientui ir siek jam palankiausio rezultato.

  Būk Klientui daugiau nei advokatas – būk jo partneris, suteik Klientui daugiau nei jis tikisi.

  Žvelk į Kliento poreikius kompleksiškai ir toliaregiškai.

  Tokias vertybes puoselėja Advokatų profesinė bendrija LEXEM ir tokiomis vertybėmis bendrijoje vadovaujasi kiekvienas – nuo praktikanto iki advokato ar partnerio.

Susisiekite
su LEXEM

KONTAKTAI